Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47466
Stary 13.06.2011, 19:58
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Nie ukrywam, że nie jest to transfer moich marzeń. Ale jednak jak do tej pory Valckx i Maaskant mnie nie zawiedli i nie mam powodów im nie ufać.

Pożyjemy - zobaczymy.
Tylko co chwilę czyścimy kadrę, a na drugi dzień ściągamy podobnych do tych wyrzuconych. Poszedł Boukhari i Branco. Przyjdzie Lamey i następny wynalazek. I tak w kółko.
Odpowiedz cytując