Krissu napisał(a):

Nie ukrywam, że nie jest to transfer moich marzeń. Ale jednak jak do tej pory Valckx i Maaskant mnie nie zawiedli i nie mam powodów im nie ufać.
Pożyjemy - zobaczymy.
|
Tylko co chwilę czyścimy kadrę, a na drugi dzień ściągamy podobnych do tych wyrzuconych. Poszedł Boukhari i Branco. Przyjdzie Lamey i następny wynalazek. I tak w kółko.