Było tu już wspomniane. Może ktoś poda statystykę Frankowskiego na wyspach i jaką zrobił karierę

A co było po powrocie do Polski ? Ci którzy płaczą że Lamey trafił do Wisły plakali że szkoda że Franek nie powrócił do Krakowa bo tak pięknie strzela bramki w Białymstoku.