Karherop napisał(a):

Ależ ja się z Tobą zgadzam i z góry zawodnika nie skreślam, Ty zapewne też się ze mną zgodzisz, że akurat w przypadku tego trenaferu można mieć pewne obawy i podejść do niego krytycznie?
westersyl napisał(a):

Znam tego goscia z PSV, zresztą nie wiem czy wiesz ale Lamey to nie produkt polskiej myśli szkoleniowej.
Sorry ale z tobą nie ma sensu dyskutować, zlepiłeś kilka wypowiedzi w tym i moją i napisałeś nowego posta. Nie wiem czy ty kiedy kol wiek napisałeś coś normalnego na tym forum.
|
Nie wiem o co Ci chodzi, zadałem Ci tylko pytanie, bez uszczypliwości, bez złośliwości...