Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47458
Stary 13.06.2011, 19:47
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Chłopie wzięli tego goscia w ciemno. Roczny kontrakt tylko o tym świadczy
w ciemno? zna go Stan, więc nie tak w ciemno - żeby nie było wątpliwości - mnie też ten transfer w tym momencie nie zachwyca, ale dajmy gościowi szansę, może u nas się odbuduje i będzie przyzwoitym obrońcą.
Odpowiedz cytując