westersyl napisał(a):

|
Chłopie wzięli tego goscia w ciemno. Roczny kontrakt tylko o tym świadczy
|
w ciemno? zna go Stan, więc nie tak w ciemno - żeby nie było wątpliwości - mnie też ten transfer w tym momencie nie zachwyca, ale dajmy gościowi szansę, może u nas się odbuduje i będzie przyzwoitym obrońcą.