Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47456
Stary 13.06.2011, 19:40
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Chłopie wzięli tego goscia w ciemno. Roczny kontrakt tylko o tym świadczy.
Nie pierwszy nie ostatni raz. Przynajmniej jest to jeden na dość duże N transferów. A nie jak jeszcze nie dawno większość. W kadrze też mamy takich piłkarzy co zagrali ledwie kilka spotkań w sezonie. Ba, mamy takich co zagrali je na słabych poziomie, a mają długoletnie i dobre kontrakty. Wymienić?
Odpowiedz cytując