westersyl napisał(a):

|
Chłopie wzięli tego goscia w ciemno. Roczny kontrakt tylko o tym świadczy.
|
Nie pierwszy nie ostatni raz. Przynajmniej jest to jeden na dość duże N transferów. A nie jak jeszcze nie dawno większość. W kadrze też mamy takich piłkarzy co zagrali ledwie kilka spotkań w sezonie. Ba, mamy takich co zagrali je na słabych poziomie, a mają długoletnie i dobre kontrakty. Wymienić?