Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47453
Stary 13.06.2011, 19:35
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o takie aspekty jak przyjęcie piłki, podanie, gra na klępę, dokładnie dośrodkowanie, opanowanie schematów taktycznych to ja się absolutnie nie obawiam. Kwestia jest tego czy on motoryczynie jest zdolny do gry w piłkę. Jak wiadomo pozycja skrajnego obrońcy wymaga kondycji, szybkości, zwrotności, agresji, to jest nawet ważniejsze niż umiejętności czysto piłkarskie.

Transfer budzi niepokój, Piszecie że trzeba mu dać szanse. A mamy inny wybór ? Ten ruch świadczy tylko o tym że w klubie jest prawdopodobnie nie za wesoło z finansami a Stan próbuje robić coś z niczego.
Nie obawiasz się - rozumiem, że miałeś okazję oglądać go w bundeslidze? Pytam absolutnie poważanie bo mimo, że oglądam ligę niemiecką bardzo często jakoś nie zapamiętałem tego zawodnika.
Odpowiedz cytując