Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47447
Stary 13.06.2011, 19:27
W pierwszej chwili krytycznie się wypowiedziałem o tym gościu, ale... gdy porównałem Jego statystyki z ostatnich lat ze statystykami naszego Paljicia to Lamey wypada o niebo lepiej... wystarczy porównać kluby obu tych graczy.. nie możemy napewno powiedzieć, że Dragan to jakiś najpewniejszy punkt Wisły, ale w najgorszym wypadku według mnie Lamey będzie tylko nieco lepszy, w najlepszym przerośnie znacząco Paljcicia.. martwią tylko te jego kontuzje, no ale mamy jeszcze Kew, który może grać na prawej obronie.
Groundhopper
Odpowiedz cytując