|
W pierwszej chwili krytycznie się wypowiedziałem o tym gościu, ale... gdy porównałem Jego statystyki z ostatnich lat ze statystykami naszego Paljicia to Lamey wypada o niebo lepiej... wystarczy porównać kluby obu tych graczy.. nie możemy napewno powiedzieć, że Dragan to jakiś najpewniejszy punkt Wisły, ale w najgorszym wypadku według mnie Lamey będzie tylko nieco lepszy, w najlepszym przerośnie znacząco Paljcicia.. martwią tylko te jego kontuzje, no ale mamy jeszcze Kew, który może grać na prawej obronie.
|