Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 13.06.2011, 19:18
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? To jest taka akcja żeby dać piątaka.

http://www.youtube.com/user/LKSFANSTV#p/u/1/a4Sl6cSmra0

A tu przykład jak mozna się cieszyć czego w przemarszu kibiców Wisły na Rynek ciężko było uświadczyć. I tym się różnimy od innym jako klub pokemonów i ugrzecznionych kibiców sukcesu.

Szczególnie ciekawa akcja około 6 min.
Rozumiem, że pisząc pokemony i ugrzecznieni najpierw sam określasz siebie.
"Ignoruj"
Odpowiedz cytując