Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47441
Stary 13.06.2011, 18:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję, ze Stan wie, co robi. W końcu nie było to ściąganie pierwszego wolnego piłkarza dla doraźnego zalatania dziury
Prawy obrońca. To ta pozycja, na której mamy tylko Burligę (notabene - pomocnika). Może też grać na środku. To ta pozycja, którą najlepiej opisuje obecnie słowo nędza.

Skoro Valcxx go wziął, to pewnie nie było nikogo lepszego w zasięgu. Albo był, ale nie udało się go ściągnąć z przyczyn niezależnych od niego. To nie jest tak, że my możemy przebierać w ofertach, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak wygląda nasza obrona przed pucharami...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2011 o godz. 18:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując