FraMat napisał(a):

|
Miejmy nadzieję, ze Stan wie, co robi. W końcu nie było to ściąganie pierwszego wolnego piłkarza dla doraźnego zalatania dziury
|
Prawy obrońca. To ta pozycja, na której mamy tylko Burligę (notabene - pomocnika). Może też grać na środku. To ta pozycja, którą najlepiej opisuje obecnie słowo nędza.
Skoro Valcxx go wziął, to pewnie nie było nikogo lepszego w zasięgu. Albo był, ale nie udało się go ściągnąć z przyczyn niezależnych od niego. To nie jest tak, że my możemy przebierać w ofertach, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak wygląda nasza obrona przed pucharami...