Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5840
Stary 13.06.2011, 18:40
Branco prostuje.
Coś mi mówi, że całą tą aferę nakręcił tylko po to, żeby przyszłym pracodawcom wciskać kit że w Wiśle nie grał z powodu rasizmu w klubie. Przychodząc do nas również opowiadał podobne historie o przeszłych pracodawcach, jak to mu rzekomo pistolet przykładali do głowy...

Mam nadzieję, że już nigdy nie usłyszę o tym kolesiu w kontekście Wisły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując