Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47439
Stary 13.06.2011, 18:37
Jestem spokojny, jeśli sztab twierdzi, że się przyda to się przyda! Koledze, który napisał, że transfer Kew był niewypałem radzę odpocząć od komputera... Są pewne granice krytykanctwa, które na tym forum są notorycznie przekraczane. Mam nadzieję, że mitmichael ma rację i będzie tak jak z Pareiką!!!
Odpowiedz cytując