Jestem spokojny, jeśli sztab twierdzi, że się przyda to się przyda! Koledze, który napisał, że transfer Kew był niewypałem radzę odpocząć od komputera... Są pewne granice krytykanctwa, które na tym forum są notorycznie przekraczane. Mam nadzieję, że
mitmichael ma rację i będzie tak jak z Pareiką!!!