Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47438
Stary 13.06.2011, 18:36
Ja tylko napisze, ze kiedy po raz pierwszy Partizan awansowal do LM, w 2003 mial sklad oparty na doswiadczonych i ogranych zawodnikach. Nie awansujemy do rundy grupowej grajac 20-latkami. Zwlaszcza polskimi. Tyle.

Powodzenia, Michael.
Odpowiedz cytując