Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 13.06.2011, 18:31
Fajnie wygląda na białej koszulce BG w czerwonej oprawie. Lepiej niż w czerwonym kółeczku

A z tymi gwiazdkami to jakieś jaja. Na całym świecie daje sie złote gwiazdki. 1 za 10 mistrzostw, 2 za 20 itd. Tylko w Polsce dołożono chyba srebrne i białe. Wszystko po to żeby Legia też mogła grać z gwiazdką nad herbem ;p
Odpowiedz cytując