Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11670
Stary 13.06.2011, 18:14
Napisze to tu bo w polityce ten temat by zginal -

edit by FraMat
Jakbys czytał Polityke transferową to byś wiedział, że napisano o tym już fafnaście razy
Ostatnio edytowane przez FraMat : 13.06.2011 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując