|
Patrzac na obrone Legii w zakonczonym sezonie na prawde bardzo dobre wzmocnienie defensywy. Michał ma doswiadczenie i nie mozna porownywac tego powrotu z napastnikami takimi jak jego brat czy Frankowski. Na prawde mlodzi pilkarze beda mieli sie od kogo uczyc
|