Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2810
Stary 13.06.2011, 18:11
Patrzac na obrone Legii w zakonczonym sezonie na prawde bardzo dobre wzmocnienie defensywy. Michał ma doswiadczenie i nie mozna porownywac tego powrotu z napastnikami takimi jak jego brat czy Frankowski. Na prawde mlodzi pilkarze beda mieli sie od kogo uczyc
Odpowiedz cytując