Jazon napisał(a):

|
... Złota gwiazdka (i tylko złota) jest za 10 mistrzostw Polski...
|
no właśnie jak to jest z tymi gwiazdkami za 10 mistrzostw

jeśli tak to dlaczego Legia ma (poprawcie mnie jeśli się myle ale wydaje mi sie że mają)
PS. jeśli koszulki będą podobne do tych co wonski wrzucił to od razu kupuje xD