Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Silesia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 13.06.2011, 17:53
Jazon napisał(a):Wyświetl post
... Złota gwiazdka (i tylko złota) jest za 10 mistrzostw Polski...
no właśnie jak to jest z tymi gwiazdkami za 10 mistrzostw
jeśli tak to dlaczego Legia ma (poprawcie mnie jeśli się myle ale wydaje mi sie że mają)

PS. jeśli koszulki będą podobne do tych co wonski wrzucił to od razu kupuje xD
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Skimciol : 13.06.2011 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując