Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adamsubaru
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Lwówek
Offline
#
47406
13.06.2011, 17:48
ale przesadzacie, jeszcze cofniecie swoje słowa on jeszcze dużo da zespołowi
adamsubaru
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adamsubaru
Znajdź inne posty napisane przez adamsubaru