hcgn napisał(a):

|
Czyli nie grał w Anglii bo był za słaby czy miał kontuzje?Kiedy miał tą kontuzje, co to było i kiedy wrócił do zdrowia....Może jestem ślepy ale nie widzę odpowiedzi więc pytam.
|
http://zu-za.soccermanager.com/player.php?pid=3190
Tutaj piszą że kontuzja mu się zakończyła w Marcu , więc jeśli jej nie miał to nie grał bo był za słaby ?