Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47401
Stary 13.06.2011, 17:42
hcgn napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie grał w Anglii bo był za słaby czy miał kontuzje?Kiedy miał tą kontuzje, co to było i kiedy wrócił do zdrowia....Może jestem ślepy ale nie widzę odpowiedzi więc pytam.
http://zu-za.soccermanager.com/player.php?pid=3190

Tutaj piszą że kontuzja mu się zakończyła w Marcu , więc jeśli jej nie miał to nie grał bo był za słaby ?
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując