Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
47400
13.06.2011, 17:42
krkgiba
napisał(a):
fajne o Nas mają zdanie na tym forum angole
tzn?
co do Lameya to myślę, że to nie będzie główne wzmocnienie na LM ze strony Stana na pozycję bocznego obrońcy
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
junior1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do junior1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez junior1906tsw