Trudno patrzeć optymistycznie na ten transfer. Gość nigdy wielkiej kariery nie zrobił, jeden sezon GRY w PSV, potem słabsze kluby Bundesligi, a obecnie praktycznie sezon wyjęty z życiorysu. Facet z naturalnych względów jest blisko końca kariery, w takich chwilach ostatni sezon to najważniejszy element jego CV, a w Leicester za nim nie tęsknią, oj nie tęsknią. W klubie też wiedzą, że to transfer raczej na chwilkę, bo kontrakt taki jak i Branco dostał. Cikos żadnym wymiataczem nie był, Lameyowi wysoko poprzeczki nie zawiesił, więc może tragedii nie będzie, z drugiej strony pomny występu Branco na wiosnę, jestem pełen obaw. W każdym razie na 80% to nie jest ruch, który pozwala nam myśleć o dłuższej przygodzie z pucharami.
Noty Kickera za występy w Bundesligach:
http://www.kicker.de/news/fussball/b...ael-lamey.html
ARGH w samym Duisburgu dostał 5x 5.0 i raz nawet 5.5. Coraz gorzej widzę ten transfer...