Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hcgn
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
47396
13.06.2011, 17:37
Czyli nie grał w Anglii bo był za słaby czy miał kontuzje?Kiedy miał tą kontuzje, co to było i kiedy wrócił do zdrowia....Może jestem ślepy ale nie widzę odpowiedzi więc pytam.
hcgn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hcgn
Znajdź inne posty napisane przez hcgn