Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22276
Stary 13.06.2011, 17:31
Niech mi ktoś powie gdzie w win7 mogę wpisac hasło (klucz) do internetu zabezpieczonego? Bo mam taka sieć w hotelu, jak daje połacz to myśli myśli po czym że nie może połaczyć. A nie pyta o hasło w ogole ... jak to ogarnac?
Odpowiedz cytując