For_FuN_ napisał(a):

|
Mnie niepokoi jedno...sprowadzamy pilkarzy na ktorych nic nie zarobimy i ktorzy raczej beda obnizac loty(a nie odwrotnie)... Zeby zaraz sie nie okazalo, ze mamy najstarszy zespol w lidze. Sprowadzilismy juz Pareiko, Jaliensa i teraz kolejni 30-latkowie.
|
Po prostu klub ma inne priorytety awansować do ligi mistrzów lub ewentualnie zrobić coś w europie a to może tylko z doświadczonym składem. Nie może sobie pozwolić na nonszalancje w młodości jak budżet niski, po prostu Stan musi ograniczyć do minimum ryzyko transferowe. A takie by było sprowadzając młodych nie okrzesanych zawodników. Morzesz napisać ze on po kontuzji, ale za darmo i kumpel
