Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47391
Stary 13.06.2011, 17:29
Przypomnijcie sobie co pisaliście o Paljiciu gdy do nas przyszedł .

Okazało się że z wszystkich zawodników rozegrał najwicej minut w naszym zespole , po Małeckim miał najwięcej występów . Jednym słowem - był niezastąpiony w tym sezonie . Co by o niem nie mówić , STATYSTYKI mówią same za siebie .

Lameya nikt na oczy nie widział , a jeśli już widział to akurat gdy PSV grało super sezon w LM . Wielu sobie nie zdaje sprawy , ale przychodzi do nas zawodnik z bogatym doświadczeniem , a to że miał kontuzje ? A kto ich nie miał w swojej karierze ?

U mnie ma czystą karte . Może i wiele się po nim nie spodziewam , ale przynajmniej ma okazje pozytywnie zaskoczyć . Cieszę się że nie zostaliśmy z samym Burligą na prawej stronie , a kolejny obroncy powinni w najbliższym czasie przyjśc do drużyny ( licze na jeszcze 2 nowych ) .

Zazwyczaj skrajne prognozy kibiców co do zawodników się nie sprawdzają , fajnie gdyby w tym przypadku znowu tak było .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.06.2011 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując