Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47390
Stary 13.06.2011, 17:26
Tak, tylko gdyby Wisła zatrzymała Niedzielana, to by strzelał dla nas bramki, a nie dla Korony. Oddanie Niedzielana, to był błąd Wisły, jak dla mnie.
Odpowiedz cytując