Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
Od: 08.2007
Offline
#
47388
13.06.2011, 17:25
http://www.foxestalk.co.uk/forums/in...hl=lamey&st=20
za bardzo za nim nie płaczą...
kipers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kipers
Znajdź inne posty napisane przez kipers