Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
night8484
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
47383
13.06.2011, 17:13
Pokopiemy zobaczym, szkoda że nie jest to perspektywiczny chłopak,a najbardziej szkod że nie Polak z któreg można mieć pociechę na kilka lat.
night8484
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do night8484
Znajdź inne posty napisane przez night8484