Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47382
Stary 13.06.2011, 17:11
Piszecie że słaby choć nie widzieliście jak gra, racja miał kontuzję, ale te zawsze się zdarzają dodatkowo rywalizacja w klubie gdzie na jego miejsce było innych 2 zawodników, są przyczynami braku jego gry.
Piszecie że za stary a chcieliście starszego o 3 lata Baszczyńskiego i tylko rok młodszego Wasilewskiego.
Piszecie że kontuzjogenny, tyle że on tylko raz miał dłuższą przerwę, a chcecie Wasilewskiego, któremu o mało co nie urwano nogi.
Nie, wcale go nie bronię. Może okazać się dobrym zawodnikiem, albo Branco2. Stan zasłużył jednak by zaufać jego ruchom transferowym i zastanówcie się jak macie go obrażać, bo czy wam się to podoba czy nie jest to gracz Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując