Sceptycznie nastawieni kibice! Spokojnie. Nie każdy transfer jest do walki o LM. Proponuję wszystkim krytykantom wymienić na głos kadrę Wisły... a teraz uczynić to ponownie ale bez wymieniania piłkarzy, którzy nie rozegrali więcej niż 5 spotkań w najwyższej klasie rozrywkowej w jakiejkolwiek lidze... ups i nagle kadra maleje.
Przypomnę tylko, że wychwalany przez niektórych Burliga miał być kiedyś sprzedany po okresie wypożyczenia do Floty Świnoujście (grał w II lidze a Flota wywalczyła awans) i działacze Floty stwierdzili, że chłop jest za słaby na I ligę!!! Decyzji chyba nie żałują bo zajęli w tym sezonie 3 miejsce. [tu link do info o rezygnacji z usług naszego piłkarza:
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1...noujscie.html]
Zatem transfer nie jest aż taki zły jeśli piłkarz ten ma pełnić rolę Petera Singlara. Rozegrał on raptem 20 meczy przez dwa sezony w Wiśle.
Zanim więc całkowicie oddacie się krytyce spójrzcie na jego przyjście z większej perspektywy.
