|
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego transferu. Z wielką chęcią proponuje żeby Ci z forumowiczów co się lubują w takim wynajdowaniu różnych postów sprzed kilku miesięcy, żeby zapisali mój - ja twierdze że to pomyłka. Nie ukrywam że z ogromną przyjemnością odszczekam to za jakiś czas, obym tylko miał ku temu powody.
Trzeba też pamiętać że Stan cudotwórcą nie jest, ani nie ma 100% skuteczności w trafionych transferach. Mam nadzieję, że ten transfer to jest właśnie na obniżenie tej średniej, a kolejne będą dużo lepsze.
|