Lysy napisał(a):

Po w miarę udanym transferze (Iliev) przyszedł czas na wielką pomyłkę. Podpisali gościa który ma opinie niczym Dawisowski u nas Tym bardziej szkoda , że mogli mieć zbierającego dobre opinie w Grecji Baszczyńskiego.
|
Ty to jestes naprawde. Od razu pomyłka. Skąd takie wnioski

Nie dasz facetowi szansy tylko od razu lament. Ja wierz, że Stan wie co robi i szrotu nie ściąga. Oby to był udany transfer!!!