Wyświetl pojedynczy post
pibitox
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47376
Stary 13.06.2011, 16:58
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Po w miarę udanym transferze (Iliev) przyszedł czas na wielką pomyłkę. Podpisali gościa który ma opinie niczym Dawisowski u nas Tym bardziej szkoda , że mogli mieć zbierającego dobre opinie w Grecji Baszczyńskiego.
Ty to jestes naprawde. Od razu pomyłka. Skąd takie wnioski Nie dasz facetowi szansy tylko od razu lament. Ja wierz, że Stan wie co robi i szrotu nie ściąga. Oby to był udany transfer!!!
Odpowiedz cytując