Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47373
Stary 13.06.2011, 16:55
Wasilewski też po ciężkiej kontuzji, a połowa forum marzyła, aby podpisał z nami kontrakt. Gdyby nie TM to byście pewnie w większości cieszyli się, że przyszedł. Zobaczymy w przedsezonowych sparingach jak sobie poradzi i wtedy ewentualnie zaczniemy się niepokoić. Pewnie przyjdzie jeszcze jeden boczny, albo środkowy obrońca. Angielska Championship jest pewnie znacznie silniejsza od naszej ligi.
Odpowiedz cytując