Wyświetl pojedynczy post
kulawy joe
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47371
Stary 13.06.2011, 16:54
Mam nadzieje że na tym skończą się transfery emerytowanych holendrów, którzy x lat temu mieli epizod w Ajaxie czy PSV. Powoli robi sie tu przystanek dla obieżyświatów i emerytów. Co do tego Lamleya mam takie same odczucie jakie miałem przed przyjściem Branca czy Boukhariego. A może nasz dyrektor sportowy korzysta z listy wyselekcjonowanych piłkarzy przez siatkę PSV 10 lat temu?... Spójrzmy prawdzie w oczy, piłkarz nie robił furory w przeciętnych klubach, ot jeden z tych którzy przychodząi po roku odchodzą..
Odpowiedz cytując