Krisuuu napisał(a):

|
Mnie ciekawi co Stan w nim widział?! Lecz jeśli jest to gracz do podstawowego składu to ja dziękuję. Czas zweryfikuje może się mylę oby.
|
może nie ma kasy i był do tego zmuszony. Ale potem nikt do niego z klubu nie może mieć pretensji , że kalekę sprowadził jak nie dostał porządnych funduszy na wzmocnienia