Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krisuuu
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
47368
13.06.2011, 16:49
Mnie ciekawi co Stan w nim widział?! Lecz jeśli jest to gracz do podstawowego składu to ja dziękuję. Czas zweryfikuje może się mylę oby.
Krisuuu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krisuuu
Znajdź inne posty napisane przez Krisuuu