Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
Od: 05.2005
Offline
#
47365
13.06.2011, 16:43
Koleś jeszcze piłki nie kopnął w koszulce Wisły, a tu ujadanie jak pod schroniskiem na Paluchu
WPR
vilgefortis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vilgefortis
Znajdź inne posty napisane przez vilgefortis