Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47362
Stary 13.06.2011, 16:41
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W ogole mnie ten Lamey nie cieszy. Nie dosc, ze stary to jeszcze kaleka.
Jego CV w porownaniu do takiego Jaliensa to jak Polonez do Volkswagena Passata, a Jaliens tez rewelacyjny nie jest..
A po boisku biega pilkarz czy jego CV?

sebastian1727 napisał(a):
O tym jaką reputacją cieszy się świeżo upieczony wiślak najlepiej świadczy wpis jednego z fanów na forum Leicester City. "I think he was brought in as a cleaner, stadium maintenance or maybe groundstaff - there is no way in a million years the guy is a professional footballer ("Uważam, że powinien być zatrudniony jako sprzątacz, ewentualnie jako ktoś, kto pracuje przy utrzymaniu murawy, nie ma szans nawet przez milion lat, aby ten chłopak stał się profesjonalnym piłkarzem").
O Vdorljaku jak przychodzil do Legii kibice Dinama Zagrzeb na forach tez pisali rozne przesmiewcze rzeczy. Czy jest ogorkiem? Watpliwe. Czy nalezy wierzyc we wszystko to co pisza ludzie na forach? Gdyby tak bylo to z Messiego mozna by zrobic pseudopilkarza itd.


Jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu. Duze prawdopodobienstwo, ze po prostu niewypali i po roku zniknie z Wisly. Jednak do konca nie przekreslam poki nie zobacze na boisku i tego jak sie prezentuje.
Odpowiedz cytując