Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
Od: 04.2007
Offline
#
47359
13.06.2011, 16:38
Zobaczymy jak zagra nie ma co lamentować przed sezonem, być może rzeczywiście będzie tylko rezerwowym a na obronę szykują kogoś "ciekawszego"
virus_nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do virus_nh
Znajdź inne posty napisane przez virus_nh