Mar85 napisał(a):

Spokojnie ludzie, też byłem sceptyczny co do tego transferu, po konferencji może dowiemy się czemu nie grał, bo może np. konflikt z trenerem. Stan go zna z PSV, grał w Bundeslidze, więc o jakim ogórku mówicie? Branco był brany w ciemno na szybkiego. O Lameyu na pewno Stan ma jakieś pojęcie. Decyzja została podjęta razem z Robertem bo koleś coś musiał kosztować bo miał kontrakt w Anglii do 2012. Chyba że rozwiązał kontrakt....Jedyne co mnie martwi to to ze sprowadzamy starszych zawodników, a o młodych nic nie słychać...rozumiem że do LM trzeba doświadczenia ale gdzie tu jest myśl przyszłościowa
|
Dajmy mu zagrać. Wtedy wszyscy sceptycy i entuzjaści będą mogli sprawdzić swoje talenty wróżbiarsko-prorockie. Myślę, iż następnym transferem będzie już gracz młodszy

Rozwiązał kontrakt.