Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47354
Stary 13.06.2011, 16:36
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie ludzie, też byłem sceptyczny co do tego transferu, po konferencji może dowiemy się czemu nie grał, bo może np. konflikt z trenerem. Stan go zna z PSV, grał w Bundeslidze, więc o jakim ogórku mówicie? Branco był brany w ciemno na szybkiego. O Lameyu na pewno Stan ma jakieś pojęcie. Decyzja została podjęta razem z Robertem bo koleś coś musiał kosztować bo miał kontrakt w Anglii do 2012. Chyba że rozwiązał kontrakt....Jedyne co mnie martwi to to ze sprowadzamy starszych zawodników, a o młodych nic nie słychać...rozumiem że do LM trzeba doświadczenia ale gdzie tu jest myśl przyszłościowa
Dajmy mu zagrać. Wtedy wszyscy sceptycy i entuzjaści będą mogli sprawdzić swoje talenty wróżbiarsko-prorockie. Myślę, iż następnym transferem będzie już gracz młodszy
Rozwiązał kontrakt.
Ostatnio edytowane przez filemon : 13.06.2011 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując