Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47349
Stary 13.06.2011, 16:30
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Nie lepiej było Baszczyńskiego sprowadzić? No to ten transfer pogorszy świetną jak do tej pory statystykę transferową Stana. Piłkarz, który praktycznie nie grał przez cały sezon ma być wzmocnieniem? Kolejny Branco. Pareiko grał w dobrej lidze przez cały czas - tak dla przypomnienia.

Taaaaa Pareiko był za stary Maor za młody... ludzie jak ja czytam takie psioczenie to mi się źle robi. Stan pokazał że potrafi sprowadzać dobrych zawodników, czas pokaże czy Lamey będzie grał jak w Niemczech czy jak w Anglii.
Odpowiedz cytując