|
W ogole mnie ten Lamey nie cieszy. Nie dosc, ze stary to jeszcze kaleka.
Jego CV w porownaniu do takiego Jaliensa to jak Polonez do Volkswagena Passata, a Jaliens tez rewelacyjny nie jest. Pozbylismy sie Branoc to mamy jego klona z drugiej strony - na papierze najgorszy transfer Valckxa.
Szkoda Cikosa.
|