Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47344
Stary 13.06.2011, 16:29
Widze jakaś nowa moda w Wiśle nastała,sprowadzanie dziadków.Bardzo ciekawe budowanie drużyny, czyli po roku jak sie nie sprawdzi, dalej nie mamy prawego obrońcy?. Nastepny transfer za free. Teraz proponuje wypozyczyć jakiego lewego obrońce,koniecznie po 30-tce, najlepiej na pół roku...LM nasze
Odpowiedz cytując