Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47342
Stary 13.06.2011, 16:25
Nie lepiej było Baszczyńskiego sprowadzić? No to ten transfer pogorszy świetną jak do tej pory statystykę transferową Stana. Piłkarz, który praktycznie nie grał przez cały sezon ma być wzmocnieniem? Kolejny Branco. Pareiko grał w dobrej lidze przez cały czas - tak dla przypomnienia.
Odpowiedz cytując