szlaQ napisał(a):

|
To jest prawy obrońca ;] , niestety spodziewam się drugiego Branco .. czas pokarze
|
nie żebym się czepiał ale pokaŻe
Ale podzielam Twoja obawe, boje sie ze to bedzie drugi Branco i bardzo chciałbym sie mylić.
Jednak jeśli gra sie 4 mecze przez cały sezon...