Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47336
Stary 13.06.2011, 16:23
Ale za pół roku będzie masa fajnych postów do wyciągania tak jak z Pareiką
Jeszcze się nie nauczyliście że wiecie mniej od Stana?
Odpowiedz cytując