Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
47336
13.06.2011, 16:23
Ale za pół roku będzie masa fajnych postów do wyciągania tak jak z Pareiką
Jeszcze się nie nauczyliście że wiecie mniej od Stana?
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann