Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kodipar1906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
47333
13.06.2011, 16:20
Ehh. Szkoła się kłania . Chavez obecnie jest na turnieju
. Ma złożyć podpis jak wróci .
Co do transferu zobaczymy.
Kodipar1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kodipar1906
Znajdź inne posty napisane przez Kodipar1906