Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
47329
13.06.2011, 16:19
PlacekTSW
napisał(a):
Obawiam się jednego. To jest środkowy obrońca, a na oficjalnej nie ma potwierdzenia podpisania kontraktu przez Chaveza.
Obawiam się, że jesteś słabo poinformowany. To jest prawy obrońca. Może grać też na lewej obronie.
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka