Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
47324
13.06.2011, 16:16
Oby moje pesymistyczne nastawienie do tego transferu się nie sprawdziło...
Zaledwie 4 mecze w lidze w poprzednim sezonie w Leicester...
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka