|
Lamey przyszedl nie przez to że jest dobry i grał caly ostatni sezon (bo nie gral) ale przyszedł po znajomości , ciekawe czy jest lepszy od cikosa , drugi dawidowski !! i do tego słabiak i tyle . To już lepszy Wasilewski i Cikos . Bezsens jak mamy sprowadzac cieniasów po znajomości. Ciekawe gdzie go obserwowali skauci w ostatnim sezonie haha widać że skauting nie jest potrzebny w Wiśle skoro sprowadzamy kogoś kogo nie obserwujemy
|