Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 13.06.2011, 16:12
Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? To jest taka akcja żeby dać piątaka.

http://www.youtube.com/user/LKSFANSTV#p/u/1/a4Sl6cSmra0

A tu przykład jak mozna się cieszyć czego w przemarszu kibiców Wisły na Rynek ciężko było uświadczyć. I tym się różnimy od innym jako klub pokemonów i ugrzecznionych kibiców sukcesu.

Szczególnie ciekawa akcja około 6 min.
Odpowiedz cytując