Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? To jest taka akcja żeby dać piątaka.
http://www.youtube.com/user/LKSFANSTV#p/u/1/a4Sl6cSmra0
A tu przykład jak mozna się cieszyć czego w przemarszu kibiców Wisły na Rynek ciężko było uświadczyć. I tym się różnimy od innym jako klub pokemonów i ugrzecznionych kibiców sukcesu.
Szczególnie ciekawa akcja około 6 min.